menu

Історія успіху

У цьому розділі співробітники діляться своїми історіями успіху й особистим прикладом демонструють, що Банк Кредит Дніпро – найкраще місце роботи.

Віталій Палюра
Віталій Палюра

Заступник Голови Правління – Директор з корпоративного бізнесу (у Банку понад 11 років)

«Працюючи в Банку, очолював різні напрямки – ризик-менеджмент, казначейство, фінансовий моніторинг, операційну вертикаль; тепер координую роботу корпоративного бізнесу. З упевненістю можу сказати, що тут створено всі умови для професійного зростання. І ще: Банк Кредит Дніпро – прекрасне місце для початку кар’єри банківського фахівця».

Костянтин Апель
Костянтин Апель

Начальник Управління розвитку інформаційних систем (у Банку 21 рік)

«Із повною упевненістю можу сказати, що в Банку працює професійний колектив. Комфортні умови роботи, чуйні колеги і нетривіальні завдання завжди надихають мене і колег на нові здобутки. Дуже приємно усвідомлювати, що твої зусилля дозволяють Банку розвиватися і ніколи не лишаються непоміченими».

Людмила Литвин
Людмила Литвин

Начальник Відділу кадрового адміністрування (у Банку 15 років)

«Робота з кадрами – одночасно захоплююча і дуже відповідальна. У моїй професії надзвичайно важлива скрупульозність – помилка іноді може бути надто дорогою. Тому завжди пильну увагу приділяємо деталям. Для мене дуже цінно, що колеги стимулюють до розвитку і професійного зростання, дарують приємні моменти і допомагають знайти правильне бізнес-рішення. У свою чергу прагну передати отримані знання і навички молодим фахівцям».

 

ВІДІСЛАТИ РЕЗЮМЕ

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
МОЄ РЕЗЮМЕ
Files must be less than 1 MB.
Allowed file types: txt rtf doc docx odt.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності