menu

Новини

27 серпня вперше в історії України підписано договір консорціумного кредитування між Державним агентством автомобільних доріг та Банком Кредит Дніпро, а також п’ятьма іншими українськими банками. Координатором угоди став Укрексімбанк.

28 August 2021

14 січня 2021 року Банк Кредит Дніпро запускає сервіс 3D Secure 2.0 для карток Mastercard, який розроблено як додатковий рівень безпеки для карткових операцій в інтернеті. Для підтвердження здійснення покупки будуть задіяні спеціальні OTP-паролі, які надсилатимуться на телефон клієнта. Так, після введення даних картки Mastercard інтернет-магазин буде перенаправляти браузер клієнта на сайт Банку Кредит Дніпро для введення цього персонального OTP-паролю. 

Технологія 3D Secure 2.0 буде підключена автоматично для всіх карток Mastercard Банку Кредит Дніпро. 

14 January 2021

22 грудня 2020 року у Кривому Розі відбулося відкриття нового відділення Банку Кредит Дніпро «Суха Балка» за адресою: вул. Ватутіна, буд. 31, приміщення 24

Відділення надає повний спектр послуг як фізичним, так і юридичним особам. Клієнти можуть відкрити рахунки, отримати та погасити кредити, оплатити комунальні платежі, здійснити обмін валют тощо. Крім того, співробітники банку проконсультують щодо користування інтернет-банкінгом, який дозволить більшість операцій за своїми рахунками здійснювати онлайн.

22 December 2020

16 грудня 2020 року Банк Кредит Дніпро успішно взяв участь у 8-му аукціоні своп процентної ставки НБУ з терміном погашення 09.12.2025р. Загальний об’єм аукціону становив 2 млрд грн.

21 December 2020

АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та СК «ІНГО» розпочали співпрацю щодо оформлення страхових послуг у відділеннях банку.

В межах проекту клієнти банку можуть швидко оформити найбільш популярні та важливі страхові продукти: медичну страховку - "Короназахист+", туристичну страховку або ж "Е-Автоцивілка 3 в 1" (ОСЦПВ, Автоцивілка та "Свідомий захист") у відділеннях фінустанови на всій території України. Фахівці АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» пройшли спеціальне навчання та самостійно можуть проконсультувати щодо страхових продуктів.

21 December 2020

Контакти для ЗМІ

Музиченко Олена, керівник зовнішніх комунікацій
Elena.Muzychenko@creditdnepr.com

Тарасенко Віра, директор зі стратегічних комунікацій
Vera.Tarasenko@creditdnepr.com

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності