menu

Історія та досягнення

2020

- Вересень

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ-10 вересневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у доларах США строком на 9 місяців.

- Серпень

Рейтингове агентство IBI-Rating підвищило рейтинг банку за національною шкалою до рівня «uaA+» з прогнозом «у розвитку» та підтвердило рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

03 серпня 2020 року між компанією «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка виступає єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро, та Олександром Ярославським, власником та президентом групи DCH, укладено угоду про відчуження 100% акцій у статутному капіталі Банку Кредит Дніпро. 30 липня 2020 року О. Ярославський отримав від Національного банку України погодження прямого набуття істотної участі в розмірі 100% акцій у статутному капіталі Акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро». Внаслідок укладання означеної угоди Олександр Ярославський стає кінцевим бенефіціарним власником фінустанови.

- Липень

Банк Кредит Дніпро увійшов до трійки лідерів липневого рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні.

- Червень

Банк Кредит Дніпро пропонує одні з найкращих умов розміщення бізнес-вкладів у гривні терміном на 3 місяці серед понад 20 провідних українських банків згідно з результатами дослідження порталу Prostobiz.ua компанії «Простобанк Консалтинг», проведеного у червні 2020 року.

- Травень

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ травневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у гривні терміном на 9 місяців.

Кредитна пропозиція для аграріїв на купівлю сільгосптехніки від Банку Кредит Дніпро увійшла до топ-10 найкращих програм агрокредитування травневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг».

Платіжна карта «Безліміт Gold» Банку Кредит Дніпро очолила травневий рейтинг найкращих платіжних карт Visa середнього класу в гривні компанії «Простобанк Консалтинг».

- Квітень

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ квітневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у гривні терміном на 3 місяці.

Березень

Банк Кредит Дніпро посів восьме місце в рейтингу фінансового здоров’я банків України за результатами 2019 року серед 40 фінустанов з активами понад 2 млрд грн.

Банк Кредит Дніпро став лауреатом престижної фінансової премії FinAwards 2020 у номінації «Кращий кредит готівкою. Вибір клієнтів».

- Лютий

Банк Кредит Дніпро увійшов у п'ятірку кращих лютневого рейтинга «ТОП кращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 33 найбільших фінустанов України.

- Січень

Банк Кредит Дніпро посів третє місце у рейтингу «ТОП кращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 33 найбільших фінустанов України. 

Банк Кредит Дніпро став володарем престижної нагороди Prostobank Awards-2019, другий рік поспіль очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», складений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 30 найбільших українських фінустанов.

Агентство IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро за національною шкалою до «uaА» з прогнозом «у розвитку», а також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «4+» (висока надійність).

2019

- Грудень

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ-5 грудневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у гривні терміном на 3 місяці.

- Листопад

Банк Кредит Дніпро посів друге місце у листопадовому рейтингу «ТОП кращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 33 найбільших фінустанов України.

Банк Кредит Дніпро пропонує одні з найкращих умов розміщення бізнес-вкладів у гривні терміном на 9 місяців серед найбільших українських банків згідно з результатами дослідження порталу Prostobiz.ua компанії «Простобанк Консалтинг», проведеного в листопаді 2019 року.

- Жовтень

Банк Кредит Дніпро знову увійшов до числа лідерів рейтингу «Кращий роздрібний банківський продукт» компанії «Простобанк Консалтинг» у номінації «Кредит готівкою» в ІІІ кварталі 2019 року серед 30 найбільших українських фінустанов.

Банк Кредит Дніпро підтвердив свої провідні позиції в сегменті обслуговування малого та середнього бізнесу, увійшовши у шорт-лист учасників рейтингу «Кращий банк для МСБ» авторитетного ділового тижневика «Бізнес».

- Вересень

Банк Кредит Дніпро пропонує одні з найкращих умов розміщення бізнес-вкладів у гривні терміном на 3 місяці серед понад 20 провідних українських банків згідно з результатами дослідження порталу Prostobiz.ua компанії «Простобанк Консалтинг», проведеного у вересні 2019 року.

Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-10 вересневого рейтингу найкращих тарифів РКО для бізнесу компанії «Простобанк Консалтинг» серед 175 пропозицій від 32 провідних фінустанов України.

- Серпень

Депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ-5 серпневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» найкращих банківських вкладів у гривні терміном на 9 місяців. При складанні рейтингу було розглянуто умови понад 200 продуктових пропозицій від 31 провідного українського банку. До уваги було взято процентну ставку, мінімальну суму вкладу, схему виплати відсотків, можливість поповнення або часткового зняття коштів. 

Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-5 липневого рейтингу кредитів на поповнення оборотних коштів для бізнесу терміном на один рік компанії «Простобанк Консалтинг» серед 25 пропозицій від понад 20 найбільших фінустанов України.

- Липень

Кредитна пропозиція для аграріїв від Банку Кредит Дніпро «Агрооборотка» увійшла у топ-12 найкращих програм агрокредитування липневого рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг». При ранжируванні розглядалися умови 150 програм фінансування сільгоспвиробників терміном на 1 рік у гривні від провідних українських банків.

Платіжна карта «Безліміт Visa Classic» Банку Кредит Дніпро увійшла до топ-6 липневого рейтингу найкращих платіжних карт середнього класу в гривні компанії «Простобанк Консалтинг».

Банк Кредит Дніпро знову став володарем престижної нагороди Prostobank Awards за підсумками ІІ кварталу 2019 року, очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», складений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 30 найбільших українських фінустанов.

Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-10 червневого рейтингу найкращих овердрафтів для бізнесу терміном на один рік компанії «Простобанк Консалтинг» серед 37 пропозицій від 22 найбільших фінустанов України.

7 липня 2019 року Банк Кредит Дніпро відсвяткував свій 26-й День народження.

- Травень

Банк Кредит Дніпро став лауреатом престижної фінансової премії FinAwards 2019 одразу в трьох номінаціях «Найбільш чесний кредит», «Найбільш чесна кредитна карта» і «Найкращий кобренд-проект».

Кредитна пропозиція для аграріїв Банку Кредит Дніпро «На купівлю сільгосптехніки» увійшла до топ-10 найкращих програм агрокредитування рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг».

- Квітень

Банк Кредит Дніпро знову став володарем престижної нагороди Prostobank Awards за підсумками І кварталу 2019 року, очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», складений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 30 найбільших українських фінустанов. 

Банк Кредит Дніпро вчергове став одним із переможців рейтингу «Фінансовий Оскар» авторитетного ділового тижневика «Бізнес» за підсумками роботи українського фінансового ринку за 2018 рік, увійшовши в топ-5 у номінації «Опора МСБ» – за досягнення у сфері кредитування та обслуговування компаній малого і середнього бізнесу.

- Лютий

Банк Кредит Дніпро посів друге місце в рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 32 найбільших фінустанов України. 

Банк Кредит Дніпро показав найкращий результат серед фінустанов із приватним українським капіталом за приростом гривневих коштів юридичних осіб за січень-листопад 2018 року і став переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» в рейтингу «Банки 2019 року» компанії «Фінансовий клуб».

- Січень

Чистий процентний дохід Банку Кредит Дніпро за 12 місяців 2018 року зріс на 40% до відповідного періоду 2017 року – до 197,381 млн грн. Чистий комісійний дохід за цей період зріс на 32% – до 147,455 млн грн. Активи банку за рік збільшилися на 8%, до 10,052 млрд грн, кредитний портфель – на 3%, до 4,247 млрд грн, зокрема обсяг кредитів фізичним особам збільшився на 258 млн грн, юридичним особам – на 193 млн грн, портфель агрокредитів продемонстрував зростання у 2,4 раза, до 655 млн грн. Власний капітал фінустанови збільшився на 28%, до 1,048 млрд грн, кошти клієнтів – на 6%, до 8,875 млрд грн.

Банк Кредит Дніпро став володарем престижної нагороди Prostobank Awards-2018, очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», підготовлений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 40 найбільших українських фінустанов. 

Банк Кредит Дніпро протягом 2018 року забезпечив успішне виконання програми капіталізації, підготовленої у відповідності до результатів оцінки стійкості фінустанови (з урахуванням стрес-тестування) станом на 1 січня 2018 року, які було затверджено відповідно до Рішення Правління Національного банку України від 16.08.2018 року №566-рш/БТ «Про результати оцінки стійкості ПАТ «Банк Кредит Дніпро».
За результатами стрес-тестування розрахункову потребу Банка в капіталі за базовим макроекономічним сценарієм було оцінено у 739 млн грн. Термін її покриття за рахунок програми капіталізації встановлено до 1 квітня 2019 року.
Станом на 1 січня 2019 року Банк забезпечив досягнення усіх необхідних значень нормативів капіталу та має суттєвий запас міцності: значення показника регулятивного капіталу (Н1) становить 1035 млн грн, значення показника адекватності регулятивного капіталу (Н2) – 13,8% при нормативному значенні 10%.
В результаті дострокового виконання програми капіталізації, зокрема й за рахунок збільшення Акціонером статутного капіталу Банка у межах відповідного рішення від 05.11.2018 року, регулятивний капітал фінустанови було збільшено на 768 млн грн, що із запасом покриває потребу у капіталі за базовим макроекономічним сценарієм.

2018

- Листопад

Банк Кредит Дніпро збільшує статутний капітал на 1,173 млрд грн, або на 43,1%, – до 3,89 млрд грн. Відповідне рішення прийнято акціонером фінустанови 5 листопада 2018 року. Додаткова капіталізація здійснюватиметься шляхом приватного розміщення додаткових акцій наявної номінальної вартості.

- Жовтень

Голова Правління Банку Кредит Дніпро О.О. Малинська увійшла до рейтингу видання "ФОКУС" "100 НАЙВПЛИВОВІШИХ ЖІНОК".

Банк Кредит Дніпро втретє увійшов до число лідерів рейтингу найкращих кредитів готівкою для роздрібних клієнтів компанії «Простобанк Консалтинг» серед 40 найбільших українських фінустанов за підсумками ІІІ кварталу 2018 року.

Національний банк України відновив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях регулятора у формі запиту найкращого курсу в IV кварталі 2018 року. Банк Кредит Дніпро зберіг місце серед 20 українських фінустанов, які показали найкращий загальний рейтинг серед банків-учасників міжбанківського ринку.

- Вересень

 Банк Кредит Дніпро підтвердив свої лідерські позиції в сегменті обслуговування малого та середнього бізнесу, увійшовши у шорт-лист учасників рейтингу «Кращий банк для МСБ» і в топ-3 у номінації «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» авторитетного ділового тижневика «Бізнес».

- Серпень

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих умов кредитів готівкою терміном на один рік компанії «Простобанк Консалтинг» серед 40 найбільших українських фінустанов.

15 серпня 2018 року було зареєстровано нову редакцію статуту Банку Кредит Дніпро в зв’язку зі збільшенням статутного капіталу фінустанови до 2,72 млрд грн. Капіталізація здійснювалася шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості. 

- Липень

7 липня 2018 року Банк Кредит Дніпро відсвяткував 25-річний ювілей.

Національний банк України поновив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях регулятора у формі запиту найкращого курсу в III кварталі 2018 року. Банк Кредит Дніпро зберіг місце серед 20 українських фінустанов, які показали найкращий загальний рейтинг серед банків-учасників міжбанківського ринку. 

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні «uaA-» із прогнозом «позитивний» і рейтинг надійності банківських депозитів на рівні «4+» (висока надійність). 

- Травень

Банк Кредит Дніпро став першим банком, який оцінив можливості та переваги відкритих електронних комерційних торгів у системі RIALTO для продажу кредитних портфелів. 

Банк Кредит Дніпро посів друге місце в рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 32 найбільших банків України. 

Банк Кредит Дніпро увійшов до переліку 34 українських фінустанов – переможців конкурсного відбору Міністерства фінансів України з визначення уповноважених банків, через які мають здійснюватись виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ.  

- Квітень

Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-3 банківського рейтингу ділового видання «Бизнес» у номінації «Корпоративний партнер» (за досягнення у сфері обслуговування і кредитування корпоративних клієнтів), а також у топ-3 рейтингу в номінації «Аграрний банк» (за досягнення на ринку кредитування і обслуговування аграріїв). 

Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу «Найкращий роздрібний банківський продукт» компанії «Простобанк Консалтинг» у номінації «Кредит готівкою» в І кварталі 2018 року серед 40 найбільших українських банків. При складанні рейтингу найкращих кредитних пропозицій для роздрібних клієнтів до уваги було взято такі параметри: реальна ставка кредитування, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, необхідність надання довідки про доходи, форма погашення заборгованості. В результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро було визнано найкращим, він набрав відповідно 87 балів із 100 можливих.

2017

- December

The rating agency IBI-Rating confirmed the credit rating of Credit Dnipro Bank at “uaA-”, improving the rating outlook to “positive” from the previous “developing” level. The reliability rating of bank deposits remained at the level of "4+" (high reliability). Experts have identified key factors that affect the position of the financial institution. These are, in particular, financial support from the owner, acceptable diversification of the resource base, the presence of a developed regional network and card business, which helps to increase the customer base and strengthen its position in the banking market.

According to a study by NOKS FISHES for December 2016 - November 2017, Bank Credit Dnipro continues to be one of the best represented banks in the Ukrainian information space. Among all Ukrainian financial institutions, the bank entered the top 3 in terms of quantitative and qualitative indicators of resonance in the category of "Marketing / Sales", and the top management of the bank took leading positions in the Ukrainian media among market experts.

- October

Credit Dnipro Bank became one of the winners in two nominations of the Financial Oscar rating of the authoritative business weekly "Business" based on the results of the Ukrainian financial market for six months: the bank entered the top 3 in the "Agrarian Bank" category - for achievements in lending and servicing companies in the agricultural sector, as well as in the top 5 in the nomination "Corporate Partner" - for financing the real sector of the economy.

- September

Credit Dnipro Bank became the winner of the IX All-Ukrainian competition "Bank of the Year - 2017" - the activities of the financial institution were awarded in the nomination "Reliable Partner for Business". This award once again proved the correctness of the chosen strategy aimed at creating the most convenient products and comfortable service for customers and partners of the bank.

On September 7, a Memorandum of Cooperation was signed between Credit Dnipro Bank and the flagship project of the United States Agency for International Development (USAID) in the agro-industrial development sector in Ukraine - "Support for Agricultural and Rural Development".

- July

Credit Dnipro Bank is included in the list of banks that can participate in foreign exchange interventions of the National Bank of Ukraine in the form of a request for the best exchange rate in the third quarter of 2017. In total, the list includes 20 Ukrainian financial institutions that showed the best overall rating among banks participating in the interbank market.

- June

Credit Dnipro Bank increases its authorized capital by UAH 1.199 billion, or by 78.8%, to UAH 2.72 billion. The relevant decision was made by the shareholder of the financial institution on June 21, 2017. Additional capitalization will be carried out by private placement of additional shares of the existing nominal value.

The rating agency IBI-Rating confirmed the credit rating of Credit Dnipro Bank at the level of "uaA-" with the forecast "in development". The reliability rating of bank deposits remained at the level of "4 +" (high reliability). IBI-Rating experts point to the improvement of the main performance indicators of the financial institution. Thus, in the first quarter of 2017, net interest income had a positive value of UAH 63.8 million and contributed to the increase in net operating income to UAH 88.3 million (against UAH 7.2 million for the same period last year).

- April

Credit Dnipro Bank became one of the leaders in the nominations "Corporate Partner" and "Agrobank" in the annual competition "Financial Oscar", which is held by the business weekly "Business". The expert community evaluated the results of the work of financial institutions over the past year. Financial institutions are nominated for "Corporate Partner" for their ability to ensure stable and high-quality work and financing of the real sector of the economy. Agrobank - for support and financing of projects in the agricultural sector.

 

2016

- Грудень

Агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні «uaA-» із прогнозом «у розвитку», а також рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність). Серед чинників, які впливають на позиції банку, експерти агентства вказують на підтримку фінустанови з боку власника, прийнятну диверсифікацію ресурсної бази, своєчасне виконання зобов’язань перед клієнтами, відрахування значного обсягу коштів у резерви під активні операції.

Commerzbank AG – одна з найбільших і найавторитетніших кредитно-фінансових установ Німеччини і Європи – у своєму звіті підтвердив високі стандарти роботи Банку Кредит Дніпро в частині обслуговування міжнародних платежів. Згідно з даними аналізу німецької фінустанови платежі українського банку відповідають європейським стандартам якості на 99,71%.

- Жовтень

Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації «Опора МСБ» рейтингу «Фінансовий Оскар», який проводить діловий тижневик «Бизнес» за підсумками роботи українського фінансового ринку за півріччя. Ця номінація присуджується за досягнення в сфері обслуговування і кредитування малого і середнього бізнесу.

Банк Кредит Дніпро переміг у номінації "Найкращий універсальний банк" VIII Всеукраїнського конкурсу "Банк року - 2016" від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ". Традиційно переможця визначали за результатами аналізу діяльності фінустанов, опитування банківського співтовариства, інформації Нацбанку і національних рейтингових агентств.

Агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності депозитів Банку Кредит Дніпро на рівні "4+" (висока надійність). Така оцінка авторитетного рейтингового агентства свідчить про те, що фінустанова є надійним учасником ринку і своєчасно та в повному обсязі виконує взяті на себе зобов'язання. В агентстві зазначили, що не бачать чинників, які могли б призвести до зміни рейтингу надійності банківських вкладів у короткостроковій перспективі.

- Вересень

Згідно зі щоквартальним дослідженням компанії NOKs fishes Банк Кредит Дніпро продовжує лишатися одним із найякісніше представлених банків в українському інформаційному просторі. Так, за підсумками другого кварталу 2016 року серед усіх українських фінустанов банк закріпився в топ-5 у категорії "Естети" медіаполя. Крім того, відповідно до репутаційних досліджень компанії фінустанова стала одним із лідерів зростання рейтингу "Схвалення" за оцінками регуляторів ринку і фінансових журналістів.

- Серпень

Банк Кредит Дніпро достроково погасив останню частину - 217,75 млн грн - стабілізаційного кредиту НБУ. За графіком погашення повинно було завершитися 1 квітня 2017 року. До цього банк достроково перерахував два транші в рахунок погашення позики в сумі 89,25 і 50,00 млн грн.

- Липень

Олена Малинська, голова Правління Банку Кредит Дніпро, перемогла в номінації "Високоефективний банкір" рейтингу найкращих банкірів України ділового видання Companion. Список найкращих представників фінансового ринку країни журнал представляє вже другий рік поспіль.

Агентство IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро за національною шкалою до "uaА-" з прогнозом "у розвитку", а також рейтинг надійності банківських вкладів до "4+". Така оцінка одного з найбільш авторитетних рейтингових агентств свідчить про стійкі позиції фінустанови на банківському ринку країни і її здатності повною мірою виконувати зобов'язання перед клієнтами.

- Червень

Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес" за підсумками роботи за минулий рік. Ця номінація присуджується за здатність забезпечити стабільну і якісну роботу, а також зберегти відносини з клієнтами в умовах кризи в економіці й політиці.

- Травень

Банк Кредит Дніпро за підсумками I кварталу 2016 року став однією з найбільш активно і якісно представлених фінансових установ в українському інформаційному просторі. Лідируючі позиції фінустанова зайняла як за кількістю згадувань, так і за якістю наданої інформації. Рейтинг медіаактивності українських банків підготувала дослідницька компанія NOKs fishes.

- Квітень

Банк Кредит Дніпро переміг у номінації "Європейське партнерство" в рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від агентства IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу "Банкиръ". Серед лідерів дослідження за інвестиційною привабливістю Банк Кредит Дніпро став єдиною фінустановою з українським капіталом.

Банк Кредит Дніпро став одним із переможців рейтингу наднадійних банків журналу "Личный счет". Експерти видання щорічно дають оцінку стійкості української банківської системи, аналізуючи основні фінансові показники.

- Лютий

1 лютого 2016 року акціонер Банку Кредит Дніпро прийняв рішення про призначення нового складу Наглядової ради фінустанови. До ради увійшли шість осіб: Домінік Стросс-Кан, Андерс Ослунд, Жан-П'єр Сальтьєль, Алекс Мунтяну, Михайло Царьов і Андрій Дудник. Четверо з шести членів Наглядової ради - Домінік Стросс-Кан, Андерс Ослунд, Жан-П'єр Сальтьєль і Алекс Мунтяну - є незалежними членами ради, двоє - Андрій Дудник і Михайло Царьов - безпосередніми представниками акціонера.

2015

- Серпень

Банк Кредит Дніпро отримав престижну нагороду "STP Award Exellent Quality" від одного з найбільших фінансових інститутів Німеччини та всієї Європи Commerzbank AG. Нагорода присуджується фінустановам за оперативність і якісне здійснення міжнародних платіжних операцій за підсумками минулого року.
Завершилася державна реєстрація змін до статуту Банку Кредит Дніпро - банк збільшив статутний капітал на 250 млн грн, або на 42,7%, - до 835 млн грн - шляхом розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості.

- Липень

Згідно з рейтингом медіаактивності українських банків за підсумками ІІ кварталу 2015 року, який підготувала дослідницька компанія NOKs fishes, Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-5 українських фінустанов за якістю представленості в медіапросторі.
Банк Кредит Дніпро адаптує структуру власності відповідно до нових вимог НБУ. Фінустановою надано необхідний пакет документів до Національного банку України. Після отримання погодження від Нацбанку 100% опосередкованої участі в банку перейде компанії "Параміджані Менеджмент Лімітед" (Paramigiani Management Limited), 99% акцій якої прямо і ще 1% опосередковано належать Віктору Пінчуку (на цей момент єдиним акціонером банку є кіпрська компанія, бенефіціарний власник якої - Віктор Пінчук).
Банк Кредит Дніпро затверджено банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб із виплат клієнтам неплатоспроможних банків на 2015-2016 рр.
Банк Кредит Дніпро відзначає 22-річчя роботи на фінансовому ринку України.
Банк Кредит Дніпро підтвердив свої позиції однієї з найбільш надійних українських фінустанов - авторитетне рейтингове агентство Східної Європи і СНД UCRA ("Українське кредитно-рейтингове агентство") оцінило довгостроковий кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні "uaА-" з прогнозом "у розвитку". Рейтинг депозитів банку агентство закріпило на рівні "С" - "надійність вища за середню".

- Червень

За підтримки Банку Кредит Дніпро відбулося закриття 22-го концертного сезону камерного оркестру ім. Гаррі Логвина "Пори року".
Спеціально для одержувачів пенсійних та інших соціальних виплат Банк Кредит Дніпро запровадив новий сервіс, що дозволяє оформляти банківські платіжні картки безпосередньо в установах соціального забезпечення без відвідування відділень банку.
Банк Кредит Дніпро став банком-партнером Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у рамках здійснення виплат компенсації клієнтам визнаного неплатоспроможним банку "Київська Русь" у Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській та Донецькій областях.
1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, Банк Кредит Дніпро почав реалізацію масштабного проекту "Дитячий гаманець", в рамках якого клієнти можуть оформити для своїх дітей платіжні картки. Крім того, фахівці фінустанови провели для дітей декілька практичних занять із фінансової грамотності у відділеннях банку.

- Травень

За підтримки Банку Кредит Дніпро в Дніпропетровську в черговий раз відбулася одна з найбільш значущих культурних подій регіону. Камерний оркестр ім. Гаррі Логвина "Пори року" представив глядачам нову концертну програму "Три Моцарти". Цього разу любителів класичної музики чекав особливий сюрприз - керував оркестром запрошений відомий в Україні та за її межами метр, диригент, керівник Академічного камерного оркестру "Віртуози Львова", музичний продюсер, організатор різних міжнародних мистецьких проектів Сергій Бурко.
Згідно зі щорічним дослідженням "50 провідних банків України", яке здійснювалося аналітичною групою "Фінансовий клуб" за підтримки Незалежної асоціації банків України, Банк Кредит Дніпро увійшов в Топ-10 фінустанов у номінаціях: "Ощадний вклад" і "Класичний депозит". Крім того, за результатами загального рейтингу Банк Кредит Дніпро утримує міцні позиції серед 50 кращих фінансових установ країни.
Співробітники Банку Кредит Дніпро провели благодійну акцію, в рамках якої зібрали десятки тисяч гривень на придбання необхідних речей для вихованців одного з дитячих медичних закладів України - Дніпропетровського спеціалізованого будинку дитини. Подарунки дітям фахівці фінустанови дали саме в День банкіра. Дарувати, а не отримувати подарунки до свята - одна з улюблених традицій у банку - підкреслили фінансисти.
Банк Кредит Дніпро впровадив власну послугу P2P-платежів - перерахування коштів зі своєї платіжної карти на карти будь-яких інших українських фінустанов. Здійснити миттєвий переказ коштів клієнти можуть у системі інтернет-банкінгу FreeBank.

- Квітень

Банк Кредит Дніпро уповноважено Фондом гарантування вкладів фізичних осіб здійснювати виплати компенсацій вкладникам визнаного неплатоспроможним "Імексбанку" в Дніпропетровській і Запорізькій областях.
Банк Кредит Дніпро став партнером трансляції прямих ефірів шоу "Україна має талант" на телеканалі СТБ.
Банк Кредит Дніпро і Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уклали угоду про співпрацю, в рамках якої банк почав здійснювати виплати відшкодувань клієнтам визнаного неплатоспроможним банку "Надра" в Запорізькій області.
Акціонер Банку Кредит Дніпро прийняв рішення про збільшення статутного капіталу на 250 млн грн, або на 42,7%, - до 835 млн грн - шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості.
Банк Кредит Дніпро розширює лінійку депозитних продуктів і пропонує клієнтам скористатися одним із найбільш надійних і зручних інструментів заощадження і накопичення коштів - депозитним сертифікатом. Купуючи депозитний сертифікат, його власник отримує можливість одноразово і без обмежень по закінченні терміну документа отримати всю суму вкладу та відсотків у будь-якій валюті, в якій оформлено сертифікат.
Банк Кредит Дніпро почав реалізацію унікальних для українського банківського ринку програм фінансового супроводу бізнес-клієнтів. Залежно від розміру і бізнес-активності підприємства клієнт може вибрати для себе один із чотирьох тарифних пакетів вартістю від 1 грн за відкриття та обслуговування поточних рахунків, проведення платежів тощо.

- Березень

За результатами 7-го щорічного "Рейтингу надійності банківських депозитів", опублікованого агентством "Стандарт-Рейтинг" (дочірня структура європейської рейтингової компанії GPRC "StandardRating"), Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-10 українських банків, що пропонують найбільш надійні депозитні програми.
Банк Кредит Дніпро отримав підтримку від Національного банку України у вигляді стабілізаційного кредиту в розмірі 357 млн грн. В"Національний банк України надає кредити рефінансування на підтримку ліквідності тільки платоспроможним банкам із якісними кредитними портфелями, які дотримуються всіх норм законодавства, мають затверджені плани капіталізації, ефективний менеджмент і підтримку акціонерів", - зазначили в НБУ.
За підтримки банку камерний оркестр "Пори року" представив слухачам нову концертну програму.
Банк пропонує українцям унікальну депозитну програму "7 днів" з можливістю щотижневого зняття коштів без втрати відсотків.
Впроваджено унікальну програму лояльності для власників преміальних і кредитних карт банку.

- Лютий

Відкрито 3 нові відділення в найбільших містах України: Києві, Дніпропетровську й Харкові.
"Українське кредитно-рейтингове агентство" (UCRA) підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг з прогнозом "стабільний".

- Січень

Банк Кредит Дніпро підтвердив свій статус уповноваженого банка Пенсійного фонду з виплат пенсій.

2014

- Грудень

Впроваджено сервіс миттєвих платежів на офіційному сайті банку.
Банк визнано одним з кращих роботодавців України за результатами рейтингу "Капітал 500".
Банк став найкращим банком за депозитними програмами для населення у Всеукраїнському конкурсі "Банк року в 2014" журналу "Банкиръ".

- Листопад

Встановлено автономні банківські термінали самообслуговування в популярних супермаркетах.
За підтримки банку відбувся концерт-відкриття XXII сезону камерного оркестру ім. Гаррі Логвина "Пори року".

- Жовтень

Депозити Банку Кредит Дніпро в в Топ-15 найбільш надійних за версією агентства "Стандарт-Рейтинг".

- Вересень

Відкрито централізований операційний центр у Дніпропетровську.
Отримано престижну європейську нагороду STP Award 2013 Excellent Quality за найвищий рівень якості проведення автоматичних платежів.

- Серпень

Банк визнано однією з найнадійніших фінустанов України за версією ділового журналу "Гроші".

- Липень

Пенсійний фонд України підтвердив статус банку-партнера з виплат пенсій та грошової допомоги.

- Червень

Банк Кредит Дніпро ввів в роботу власний процесинговий центр і став Принциповим членом міжнародної платіжної системи VISA International.
Банк Кредит Дніпро названий найбільш динамічним партнером системи грошових переказів AVERS.

- Травень

Банк Кредит Дніпро представив власну систему грошових переказів FREESEND.

- Квітень

Банк Кредит Дніпро отримав сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту PCI DSS.

- Березень

Прийнято рішення про збільшення статутного капіталу Банку Кредит Дніпро до 585 млн грн.

- Січень

Головою Правління Банку Кредит Дніпро призначено Олену Малинську.

2013

- Січень

Банк Кредит Дніпро анонсував програму розвитку дистанційного банківського обслуговування.
За підсумками 2012 року кількість користувачів Інтернет-банкінгу Free Bank від Банку Кредит Дніпро зросла на 84%.

- Лютий

Банк Кредит Дніпро відкрив кредитні лінії - компанії "Украгроком" на 2 млн доларів США і холдингу "Сільгосппродукт" на 5 млн доларів США.

- Березень

Промо-акція Банку Кредит Дніпро стала однією з найгучніших подій на фестивалі "Нова Масляна" з телеканалом СТБ.
Банк Кредит Дніпро став одним з трьох українських банків, який емітував перші в Україні платіжні карти Visa payWave.

- Квітень

Банк Кредит Дніпро поліпшив умови кредитування підприємств АПК на купівлю агротехніки.
Банк Кредит Дніпро посів 11-е місце в групі С рейтингу 75 найбільш надійних банків України.

- Травень

Банк Кредит Дніпро запропонував клієнтам новий депозит "Пори року".
Банк Кредит Дніпро взяв участь у Днях Європи в Україні з програмою "Зеленому місту - екомобіль".
Банк Кредит Дніпро запропонував нову послугу - грошові перекази по Україні без відкриття рахунку.

- Червень

Банк Кредит Дніпро запропонував клієнтам скористатися беззаставними кредитами готівкою.
Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-15 найбільш комфортних банків України.
Акція з безкоштовного оформлення карти VISA Pokupon стартувала з 20 червня 2013 р.

- Липень

Банк Кредит Дніпро відзначає своє 20-річчя.
Банк Кредит Дніпро визнано переможцем рейтингу "Ввічливі банки" сайту banki.ua.
Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-10 рейтингу відкритості банків.
Банк Кредит Дніпро запропонував клієнтам нову послугу "Розумний рахунок".

- Жовтень

Банк Кредит Дніпро пропонує спеціальний продукт для дітей та їх батьків в рамках проекту "Всесвітній день заощаджень в Україні".
Банк Кредит Дніпро відкрив офіційну сторінку в facebook.com.

- Листопад

За підсумками листопада Банк Кредит Дніпро показав позитивну динаміку фінансового результату і активів.

- Грудень

Проходить акція з можливістю виграти святковий бонус до депозитної програми "Пори року".
Банк Кредит Дніпро визнано кращим регіональним банком 2013.
Банк Кредит Дніпро став принциповим членом MasterCard Worldwide.
Власникам карток MasterCard, емітованих Банком Кредит Дніпро, доступний зал преміум-класу в терміналі D аеропорту Бориспіль.

2012

- Лютий

Стартувала добродійна кампанія Фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД" та Банку Кредит Дніпро щодо збору коштів для допомоги ВІЛ-позитивним дітям.
Банк Кредит Дніпро увійшов до складу Незалежної асоціації банків України.
Банк Кредит Дніпро переміг в конкурсі Державної казначейської служби України.
Стартувала соціальна програма із кредитування купівлі електромобілів.
Банк Кредит Дніпро - переможець проектів "Топ-100. Рейтинг кращих компаній України" та UKRAINIAN BANKER AWARDS.
Голова Правління Банку Кредит Дніпро Павло Макаров - лауреат премії "Людина року-2011" в номінації "Фінансист року".

- Березень

Згідно з рейтингом авторитетного тижневика "Ділова столиця" Банк Кредит Дніпро названо одним з чотирьох банків, що пропонують найкращі умови автокредитування.
Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-9 банків з кращими ощадними вкладами рейтингу "50 провідних банків України" від газети "Комерсант-Україна".

- Квітень

Банк Кредит Дніпро відкрив дві кредитні лінії великому агрохолдингу B.I.G. Harvest Group PLC.
Стартувала нова акційна програма для клієнтів старшого віку "Подорож до мрії". Кожен учасник акції отримав шанс виграти головний приз - один з трьох 7-денних турів на двох до легендарного європейського курорту Карлові Вари.

- Травень

Стартувала депозитна акція "Дотик до успіху": вкладники дістали можливість виграти один з 10 планшетних комп'ютерів Apple iPad 2.
Банк Кредит Дніпро надав мультивалютну кредитну лінію СТОВ "Дружба-Нова".
Банк Кредит Дніпро відзначено нагородою системи грошових переказів AVERS.
Банк Кредит Дніпро відкрив кредитну лінію ЗАТ "Артемівськ Вайнері" (Донецька область).
Розпочало роботу нове відділення в Полтаві.

- Червень

Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-10 банків, що найдинамічніше розвиваються, за результатами першого кварталу 2012 р. (рейтинг ІА "РБК-Україна") та до Топ-12 українських банків за обсягами депозитів фізосіб (рейтинг сайту Banker.ua).
Клієнтам-фізособам запропоновано новий продукт - споживчий кредит під заставу нерухомості.

- Липень

На честь свого 19-річчя Банк виступив організатором свята для вихованців дитячих будинків Києва та Дніпропетровська.
Підприємствам АПК запропонована нова комплексна програма кредитування.
Власники iPhone дістали доступ до системи Інтернет-банкінгу FreeBank.
Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-20 українських банків за кількістю активних платіжних карт.
Стартувала акція Банку із прийому платежів на користь вищих та середніх спеціальних навчальних закладів.

- Серпень

Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-20 українських банків за кількістю активних платіжних карт.

- Вересень

Нова депозитна акція "Подвійна вигода" від Банку Кредит Дніпро пропонує збільшити суму вкладу в два рази.

- Жовтень

Банк Кредит Дніпро визнано одним з переможців проекту "Топ-100. Рейтинг кращих компаній України".
Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-8 найбільш електронних українських банків за даними сайту Banker.ua.
Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-13 українських банків за величиною депозитного портфеля фізосіб.
Банка Кредит Дніпро увійшов до Топ-3 найкращих веб-представництв українських банків.

- Листопад

Банк Кредит Дніпро розпочав надавати своїм клієнтам послуги грошових переказів за системою Contact.
Голова правління ПАТ "Банк Кредит Дніпро" Павло Макаров увійшов до Топ-10 кращих банківських топ-менеджерів за версією журналу "Деньги.UA".

- Грудень

Банк Кредит Дніпро став одним із трьох переможців у номінації "Кращий депозитний продукт" і посів друге місце в своїй групі за активами у номінації "Найбільш динамічні банки" щорічної премії UKRAINIAN BANKER AWARDS.
Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-17 найнадійніших українських банків рейтингу журналу "Кореспондент".
За даними тижневика "Бизнес" Банк Кредит Дніпро - один з двох найбільших банків за розміром чистих активів в Дніпропетровському регіоні.
Стартувала програма іпотечного кредитування від Банку Кредит Дніпро.
Банк Кредит Дніпро визнано одним з двох найбільш динамічних банків з українським капіталом авторитетного рейтингу "Топ-100".
За даними національного агропорталу Latifundist.com Банк Кредит Дніпро увійшов до Топ-12 банків, що активно кредитують АПК.

2011

- Січень

Незалежне рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" оголосило про визначення довгострокового кредитного рейтингу інвестиційного класу uaА- ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" з прогнозом "стабільний".
Відкрито Європейське відділення в Дніпропетровську.
Обсяг емісії платіжних карток Банку Кредит Дніпро перевищив 300 000 одиниць.

- Лютий

У рамках стратегічної Програми підтримки агропромислового комплексу Банк Кредит Дніпро надав кредитні кошти Українському агропромисловому холдингу із загальним лімітом 14,8 млн грн.
Банк Кредит Дніпро активно кредитує великі підприємства харчової, сільськогосподарської, паливної галузей: ЗАТ "ДКХП № 1", яке входить до складу групи компаній "Укрінтерпродукт", - 100 млн грн; компанія "АгроТек" - 10 млн доларів США; ТОВ "Азовнафтопродукт" - 10 млн доларів США.

- Березень

Банк Кредит Дніпро почав емісію карток преміум-класу MasterCard Platinum.

- Квітень

Банк Кредит Дніпро запустив національну рекламну кампанію Пенсійної програми, обличчям якої стала народна артистка України, популярна актриса театру і кіно Ада Роговцева.
Відкрито Оболонське відділення в Києві й Космічне відділення в Запоріжжі.

- Травень

Банк Кредит Дніпро продовжив стратегічне співробітництво з підприємствами агропромислового комплексу та металургії. Відкрито кредитні лінії провідного виробника труб з нержавіючої сталі компанії "Сентравіс" - 3,5 млн євро та Українському агропромисловому холдингу на суму 91,5 млн грн.
Розпочало роботу Західне регіональне управління Банку Кредит Дніпро у Львові.
Стартувала акція "Грандіозний депозит", в рамках якої перші 10 клієнтів нових відділень Банку Кредит Дніпро отримають можливість розмістити депозит на спеціальних вигідних умовах під підвищені відсоткові ставки.
Відкрито Воронцовське відділення в Дніпропетровську.
Банк Кредит Дніпро увійшов до числа банків-учасників "Українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб".
Банк Кредит Дніпро став генеральним партнером центру сучасного мистецтва PinchukArtCentre (м. Київ) в організації першої у Східній Європі персональної виставки популярного датсько-ісландського художника Олафура Еліассона. Виставка стала найбільш популярною за всю історію PinchukArtCentre. Її відвідало близько 190 тис. осіб.
Банк Кредит Дніпро увійшов до ТОП-20 найбільш активних "депозитних" банків за версією журналу "Деньги".
Голова Правління Банку Кредит Дніпро Павло Макаров увійшов до 20 найкращих банкірів України за версією журналу "Фокус".

- Червень

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа найбільш електронних банків України згідно з рейтингом всеукраїнського тижневика "Інвестгазета", посівши 12 місце серед українських банків, що надають послугу інтернет-банкінгу.
Банк Кредит Дніпро продовжує розширювати регіональну мережу і відкриває свої представництва відразу в двох важливих регіонах України: Південне регіональне управління в Одесі й територіальне управління в Запоріжжі.
Розпочали роботу два нових відділення у Донецьку і одне в Києві.

- Липень

Банк Кредит Дніпро відзначив своє вісімнадцятиріччя. Урочиста церемонія святкування відбулася в Національній філармонії України, де два відомих камерних оркестри, що представляють Схід і Захід України, - "Пори року" (м. Дніпропетровськ) та "Віртуози Львова" (м. Львів), спільно виконали "Кармен-сюїту" Бізе- Щедріна.
Банк Кредит Дніпро спільно з компанією Dragon Capital успішно розмістив облігації серії F загальною номінальною вартістю 100 млн гривень.
Стартувала програма автокредитування Банку Кредит Дніпро з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

- Серпень

Банк Кредит Дніпро розширює регіональну мережу в Донецьку, Одесі та Запоріжжі - відкрито 3 нових відділення.
Банк Кредит Дніпро посів друге місце в рейтингу надійності великих банків від журналу "Деньги.UA" за підсумками першого півріччя 2011 року.
Банк Кредит Дніпро відкрив кредитні лінії АСК "Укррічфлот" на 3,6 млн доларів США.
У рамках комплексної програми підтримки АПК Банк Кредит Дніпро відкрив кредитні лінії компанії ТОВ "Комбінат хлібопродуктів "Тальне" на загальну суму 32,5 млн грн.

- Вересень

Відкрито Платонівське відділення в Дніпропетровську.
Першим заступником Голови Правління ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" призначенио Андрія Савчука.
На запрошення Банку Кредит Дніпро Ада Роговцева провела творчі вечори для клієнтів Банку Кредит Дніпро в Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі та Нікополі.
Банк Кредит Дніпро представив автокредит з процентною ставкою від 0,01% річних на найбільшій автомобільній виставці "Столичне автошоу".

- Жовтень

Банк Кредит Дніпро відкриває 90-е відділення своєї регіональної мережі. За підсумками 9 місяців 2011 року мережа відділень банку збільшилася на 30%.
Відкрито 2 нових відділення в Донецьку та Житомирі.

- Листопад

Банк Кредит Дніпро представляє "Велику вісімку" - перший в Україні мультивалютний депозит з восьмирівневим захистом заощаджень.
Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило довгостроковий рейтинг ПАТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО" з депозитів в національній валюті до рівня В2.
За підсумками 9 місяців 2011 р. Банк Кредит Дніпро увійшов до трійки фінустанов-лідерів за приростом депозитів клієнтів - фізичних осіб за даними АУБ.
Банк Кредит Дніпро і "Профспілка атестованих працівників органів внутрішніх справ України" приступили до створення програми лояльності "Discount PAP Club". Спільний соціальний проект Банку Кредит Дніпро і "Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України" - "Discount PAP Club" - охоплює понад 2 млн людей по всій Україні.

- Грудень

Банк Кредит Дніпро нагороджено системою "Міжнародні грошові перекази "ЛІДЕР" в номінації "Успіх року".
Банк Кредит Дніпро відкрив перше відділення у Вінниці і нове відділення в Харкові.
Банк Кредит Дніпро посів друге місце в своїй групі в рейтингу "Инвестгазеты" UKRAINIAN BANKER AWARDS в номінації "Найбільш динамічні банки".

2009

- Січень

Банк Кредит Дніпро розпочав фінансування Міжнародної науково-промислової корпорації "ВЕСТА" в рамках Другої програми розвитку експорту спільно з МБРР.

- Лютий

Агентство Fitch Ratings підтвердило рейтинги Банку Кредит Дніпро.
Банк Кредит Дніпро збільшив статутний капітал до 315 млн грн.
Банк Кредит Дніпро спрямує $ 20 млн на кредитування українських експортерів у першому кварталі 2009 року.
Після підтвердження рейтингу на рівні В - Банк Кредит Дніпро припинив співпрацю з рейтинговим агентством Fitch.

- Квітень

Акціонери Банку Кредит Дніпро спрямували прибуток за 2008 рік на розвиток банку.

- Травень

Банк Кредит Дніпро пропонує нові види депозитів.
Банк Кредит Дніпро реорганізовано в публічне акціонерне товариство.

- Червень

Два кроки до відпочинку! Стартує акція Програми підтримки пенсіонерів Банку Кредит Дніпро.
Банк Кредит Дніпро розширює свою мережу в Новомосковську.

- Липень

Клієнти Банку Кредит Дніпро в Дніпропетровську можуть оплатити комунальні послуги через банкомати.
Банк Кредит Дніпро проводить спеціальну акцію до Дня металурга.

- Серпень

Стартує нова Програма для власників зарплатних карток Банку Кредит Дніпро - "ПРЕМІЯ ДЛЯ СВОЇХ".
Банк Кредит Дніпро проводить акцію до Дня шахтаря.

- Вересень

В рамках Програми підтримки пенсіонерів відбувся останній розіграш путівок у Трускавець.
Банк Кредит Дніпро реалізував зарплатний проект на заводі корпорації "Біосфера".
Стартує другий етап Програми підтримки пенсіонерів.

- Жовтень

Банком Кредит Дніпро підписано договір про реалізацію зарплатного проекту для співробітників Дніпропетровського хлібозаводу № 9.
Банк Кредит Дніпро виступив генеральним спонсором камерного оркестру ім. Гаррі Логвина "Пори року".

- Листопад

Банк Кредит Дніпро - в десятці найнадійніших банків України.
Банк Кредит Дніпро виграв тендер Пенсійного фонду України!

- Грудень

Банк Кредит Дніпро розширює свою мережу в Нікополі.

2008

- Січень

Відкрито відділення "Запорізьке Центральне" в м. Запоріжжя.
Оборот по переказах грошових коштів перевищив 15 млн грн.
Величина кредитного портфеля склала 2,162 млрд грн.

- Лютий

Відкрито кредитні лінії з загальним лімітом 9 млн грн дніпропетровським компаніям ЧПФ "Агроцентр" і АП ТОВ "Агроцентр К".
Відкрито поновлювану кредитну лінію з лімітом 22 млн грн "Придніпровській аграрній групі".

- Березень

Відкрито відділення "Миколаївське" в м. Миколаїв
Фінансова група Cargill Financial Services International, Inc. (США) надала банку кредитні засоби у розмірі $4,5 млн.
Компанії ЧП "Реарді" (ТМ "Велика ложка") надано кредит в сумі 8 млн грн.
Упроваджено нову програму кредитування для розвитку підприємств малого і середнього бізнесу.
Упроваджено програму медичного страхування і страхування життя співробітників.

- Квітень

Упроваджено новий банківський продукт - кредити на придбання житлової нерухомості строком до 30 років.
Величина кредитного портфеля склала 2,482 млрд грн.
Відкрито відділення "Івано-Франківське" в м. Івано-Франківськ.
Банк увійшов до Топ-20 найнадійніших банків України.

- Травень

Міжнародне рейтингове агентство Fitch присвоїло банку нові рейтинги.

- Червень

Компанії ВАТ "Мотор-січ" наданий кредит в сумі 3 млн доларів США.
Відкрито відділення "Кременчуцьке" в м. Кременчук.
Компанії ТОВ "ВЕСТА-Пласт" надано портфель кредитних ліній з загальним лімітом 12 млн доларів США.
Компанії ТОВ "М'ясна традиція" наданий інвестиційний кредит на суму 2 млн доларів США.
Відкрито відділення "Черкаське" у м. Черкаси.

- Липень

7 липня Банк відзначив 15-річчя праці на українському ринку банківських послуг.
Величина кредитного портфеля склала 2,919 млрд грн.
Відкрито відділення "Маріупольське" в м. Маріуполь.
Величина загального депозитного портфеля склала 1, 245 млрд грн.
Обсяг активів склав 3,300 млрд грн.
Фінансовий результат діяльності банку за 6 місяців 2008 р. склав 17,2 млн. грн.

- Серпень

Відкрито кредитну лінію на суму 5,5 млн доларів США національної мережі мобільного зв'язку "Мобілочка".
Банк отримав дозвіл на вступ до Національної системи масових електронних платежів.
Відкрито 20-е відділення в Дніпропетровську.
Міжнародне рейтингове агентство Moody's змінило прогноз рейтингу Банку "Кредит-Дніпро" з "стабільного" на "позитивний".
Відкрито відділення "Запорізьке Індустріальне" в м. Запоріжжя.
Підписано угоду про залучення субсидіарного кредиту в сумі 20 млн доларів США.
Відкрито відділення "Луганське" в м. Луганськ.
Відкрито відділення "Донецьке Центральне" в м. Донецьк.
Відкрито відділення "Одеське Таїровське" в м. Одеса.

- Вересень

Відкрито відділення "Сімферопольське" в м. Сімферополь.
Відкрито відділення "Криворізьке Центральне" в м. Кривий Ріг.
Відкрито кредитну лінію на суму 25 млн грн ЗАТ "Луганський трубний завод".
Банк запропонував клієнтам новий внесок до запитання "Вільні кошти".
Банк "Кредит-Дніпро" вступив в Національну систему масових електронних платежів.
Відкрито відділення "Львівське Шуварівське" у м. Львів.

2007

- Січень

Голова Правління Банку "Кредит-Дніпро" Макаров П.О. увійшов до рейтингу найуспішніших топ-менеджерів банківської системи України "Гвардія керівників".
Відкрито кредитну лінію на загальну суму 4,4 млн доларів ЗАТ "Трубний завод ВСМПО-АВІСМА".

- Лютий

Підписано угоду про пряме фінансування з американською компанією Cargill Financial Services International.
Відкрито кредитну лінію ТОВ "Торговий будинок "Метизи".
Підписано угоду про міжбанківську співпрацю з LHB INTERNATIONALE HANDELSBANK AG, Франкфурт-на-Майні, Німеччина.

- Березень

Відкрито відділення "Львівське" в м. Львів.

- Квітень

Міжнародна рейтингова агенція Fitch надала банку рейтинги "В-/В/D/E/5/Stable/BBB-(ukr)".

- Травень

Відкрито 4 відділення в м. Дніпропетровськ: "Правобережне", "Східне", "Жовтневе", "Кіровське".

Рейтингова агенція "Експерт-Рейтинг" надала банку pi-рейтинг "В++".

- Червень

Відкрито кредитну лінію на загальну суму 5 млн грн підприємствам корпорації "АВІТО".
Відкрито відділення "Одеське" в м. Одеса.
Відкрито кредитну лінію на загальну суму 10 млн грн ТОВ "Арда".

- Липень

Впроваджено новий банківський продукт - програма автокредитування "Машина за годину".
Відкрито 2 відділення в м. Дніпропетровськ: "Гагарінське", "Березінське".

- Серпень

Впроваджено call-центр.
Відкрито відділення "Криворізьке" в м. Кривий Ріг.
Підписано угоду про співробітництво з Credit Europe Bank, N.V., Нідерланди.

- Вересень

Відкрито відділення "Дніпродзержинське" в м. Дніпродзержинськ.
Відкрито відділення "Донецьке" в м. Донецьк.

- Жовтень

Відкрито відділення "Полтавське" в м. Полтава.

2006

- Січень

Банк посів перше місце в Дніпропетровській області і восьме місце у всеукраїнському рейтингу, опублікованому Державною податковою адміністрацією України, за рівнем сплати податків банківськими установами в 2005 р.

- Лютий

Відкрито кредитну лінію на загальну суму 30 млн грн холдингу "Арт Метал Фурнітура".

- Березень

Підписана угода про співпрацю з Болгарською Експертною Кредитною Агенцією (BAEZ).

- Квітень

Підписана угода про співпрацю з Banque de commerce et de placements S.A., Женева, Швейцарія.
Відкрито кредитну лінію на загальну суму 33 млн грн корпорації "Ольвія".

- Травень

Відкрито повнофункціональне відділення "Нагірне" в м. Дніпропетровську.

- Червень

Загальні збори акціонерів банку обрали Головою Наглядової ради Середенко Д.М., Головою Правління Макарова П. О.

- Липень

Отримана ліцензія НБУ на здійснення операцій з банківськими металами на міжнародних ринках.

- Серпень

Відкрито відділення "Індустріальне" в м. Дніпропетровську.
Відкрито відділення "Чернівецьке" в м. Чернівці.
Впроваджено в експлуатацію нову версію інтернет-системи Клієнт-Банк в іноземній валюті.

- Вересень

Впроваджено програму іпотечного кредитування в рамках Фонду фінансування будівництва житлового комплексу "Сокіл" в м. Чернівці.
Відкрито відділення "Павлоградське" в м. Павлоград.
Відкрито кредитні лінії ЗАТ "Трубний завод ВСМПО-АВІСМА" і ВСП "Шахта "Садова" на загальну суму 29 млн. грн.
Почала функціонувати оновлена версія сайту Банку Кредит Дніпро.

- Жовтень

Відкрито відділення "Шевченківське" в м. Нікополь.
Відкрито кредитну лінію на загальну суму 32 млн грн ТОВ "Завод "Вірто".

- Листопад

Впроваджений новий банківський продукт - кредитна карта з пільговим періодом кредитування "Зручні гроші".

- Грудень

Міжнародна рейтингова агенція Moody's надала Банку рейтинги "В3/NP/E+/Stable/Baa3.ua".
Підписана угода з American Express про обслуговування дорожніх чеків (TRAVELERS CHEQUE ASSOCIATES LTD).
Банк збільшив регулятивний капітал до 212 млн грн.
Підписана угода про міжбанківську співпрацю з AKA Ausfuhrkredit-Gesellschaft mbH, Франкфурт-на-Майні, Німеччина.

2005

 • Досягнуто домовленість із малайзійським банком Bank Іslam Malaysіa на здійснення угод торговельного фінансування.
 • Організовано службу маркетингу й розвитку банку, розпочато впровадження нової програми роботи із клієнтами.
 • Розроблено ефективну систему ризику-менеджменту й підвищено якість кредитного портфеля Банку.
 • Відкрито новий головний офіс в м. Дніпропетровськ.
 • При участі банку створено Перше всеукраїнське бюро кредитних історій.
 • За даними Українського рейтинговий агентства, АБ "Кредит-Дніпро" посів провідні позиції в рейтингу "Гвардія брендів".
 • Величина обсягів приватних внесків банку зросла на 42% - до 300 млн грн.
 • Емітовано понад 50 тисяч карт VІSA Іnternational.
 • Реалізовано 57 зарплатних проектів на підприємствах України (загальна кількість реалізованих зарплатних проектів - для 176 підприємств).
 • За підсумками рейтингу ПАРД в 2005 р. банк як зберігач зайняв 9 місце.

2004 та раніше

2004

 • Банком емітовано понад 52 тисячі міжнародних платіжних карт.
 • Збільшено мережу термінального устаткування до 35 банкоматів.
 • За даними статистики Української міжбанківської асоціації членів Europay Іnt. "ЕМА", АБ "Кредит-Дніпро" посідає 21 місце (із 56 банків) за емісією карт міжнародних платіжних систем і за кількістю встановленого термінального устаткування.
 • Відкрито 4 нових відділення у м. Дніпропетровську ("Амур-Нижньодніпровське", "Північне", "Калинівське" й "Лівобережне").
 • За підсумками рейтингу ПАРД, банк як зберігач посів 9 місце серед зберігачів цінних паперів України.

2003

 • На ім'я АБ "Кредит-Дніпро" відкрито 81 кореспондентський рахунок у банках ближнього й дальнього зарубіжжя.
 • За підсумками рейтингу ПАРД, банк як зберігач посів 6 місце за кількістю рахунків у цінних паперах, депонентів, а також загальне 11 місце серед зберігачів цінних паперів України.
 • Обсяг приватних внесків збільшився на 63% – до 207 млн грн.
 • Реалізовано зарплатні проекти на 43 підприємствах.

2002

 • Відбулася зміна статусу банку в МПС VІSA Іnternatіonal до асоційованого члена.
 • Відкрито філію у м. Суми.
 • Здійснення банком усіх видів банківської діяльності підтверджено ліцензією НБУ №70 від 24.12.2002 р. і Дозволом №70-1 від 24.12.2002 р.

2001

 • Банк став дійсним колективним членом Українського союзу промисловців і підприємців.
 • Рішенням конкурсної комісії Пенсійного фонду України банку надано право відкривати поточні рахунки фізичним особам для виплати пенсій і грошової допомоги.
 • Підтверджено право банку на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів.
 • Отримано ліцензію єдиного зразка на здійснення депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, діяльності з ведення реєстрів власників іменних цінних паперів, діяльності з випуску й обігу цінних паперів.
 • Банк оголошено переможцем конкурсу з надання послуг зберігача цінних паперів для регіональних відділень Фонду державного майна України по Дніпропетровській і Луганській областях.
 • Рейтинговим агентством "FІTCH І.B.C.A" Банку "Кредит-Дніпро" присвоєно початковий рейтинг підтримки 5Т.

2000

 • Продовжено ліцензії на здійснення депозитарної діяльності зберігача цінних паперів.
 • Збільшено кількості банкоматів АБ "Кредит-Дніпро" до 10.
 • Збільшено кількості клієнтів-власників платіжних карт АБ "Кредит-Дніпро" в 10 разів – до 30,5 тис.
 • Проведено дев'яту емісію акцій і збільшено обсяг статутного капіталу до 79,55 млн грн.
 • Банк прийнято в МПС MasterCard Europe S.A. як афільованого члена.
 • 7 грудня банку надано статус асоційованого члена Міжнародної Асоціації Europay Іnternatіonal.

1999

 • Величина статутного капіталу склала 26,64 млн грн.
 • Відкрито 3 безбалансові відділення ("Нижньодніпровське", "Південне", "Західне").
 • Банк став членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
 • Банк отримав ліцензію НБУ на ввезення іноземної валюти.
 • Емісія платіжних карт АБ "Кредит-Дніпро" склала 3000 шт.

1998

 • Підтверджено дозвіл на право ведення реєстраторської діяльності.
 • Зареєстровано шосту емісію акцій.
 • Банк став учасником системі SWІFT.
 • Впроваджено внутрішню локальну платіжну систему АБ "Кредит-Дніпро".
 • Збільшено доходи від обслуговування операцій із платіжними картами в 2 рази.

1997

 • Величину статутного фонду збільшено до 21,88 млн грн.
 • Банк увійшов у десятку найбільших банків України за розміром власного капіталу.
 • Відкрито філію в м. Алчевськ.
 • Президента банку визначено переможцем у проекті "Людина року-97" у номінаціях "Меценат року" й "Місія доброї волі".
 • Відкрито єдиний в Україні музей "Грошові знаки всього світу".

1996

 • Відкрито дві філії - у містах Києві та Новомосковську.
 • Банком підписано угоди з Amerіcan Express і Thomas Cook про обслуговування дорожніх чеків.
 • Розпочалося співробітництво з інформаційно-дилінговим агентством Reuters.

1995

 • Банк став членом Української асоціації торговців цінних паперів.
 • Установлені кореспондентські відносини із понад 40 банками 18 країн СНД і далекого зарубіжжя.
 • Банк став акціонером Української міжбанківської валютної біржі.

1994

 • 13 грудня банк перереєстровано Національним банком України у зв'язку зі зміною назви на Акціонерний банк "Кредит-Дніпро", реєстраційний №180.

1993

 • 9 червня – банк створено відповідно до рішення загальних зборів акціонерів (Протокол №1 від 13.01, 09.06.1993 року) з назвою Акціонерний банк "Муніципальний банк".
 • 7 липня – банк зареєстровано Національним банком України, реєстраційний №18.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності