menu

Депозит Надійний

КАЛЬКУЛЯТОР ДЕПОЗИТУ

uah
usd
eur
Днів

До сплати податків

Щомісячна виплата %
Ставка 16.5% річних

Вклав

Сума доходу (%)

Отримав

Податок на доходи фізичних осіб і воєнний збір
Виплата % в кінці терміну
Ставка 17.5% річних

Вклав

Сума доходу (%)

Отримав

Податок на доходи фізичних осіб і воєнний збір

З урахуванням сплати податків

Щомісячна виплата %
Ставка 16.5% річних

Вклав

Сума доходу (%)

Отримав

Виплата % в кінці терміну
Ставка 17.5% річних

Вклав

Сума доходу (%)

Отримав

Розрахунок відсотків носить довідковий характер. Нараховані відсотки за депозитом підлягають оподаткуванню згідно з Податковим кодексом України.

Банк Кредит Дніпро є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2 вересня 1999 року.
Відповідно до Закону України «Про систему Гарантування вкладів фізичних осіб» гарантована сума відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, складає 200 тисяч гривень на одну особу незалежно від кількості рахунків.

11111111111111111111111111111

Переваги депозиту «НАДІЙНИЙ»:

 • високі процентні ставки
 • гнучкі умови поповнення
 • гнучкі терміни розміщення
 • гарантоване примноження вільних коштів на вигідних умовах

Умови розміщення:

 • термін депозиту: від 23 до 450 днів для гривні; від 23 до 719 днів для долара; від 90 до 719 днів для євро
 • валюта вкладу: гривня, долар США, євро
 • гнучкі умови поповнення
 • мінімальна сума: у відділенні - 25 000 UAH, 1000 USD і EUR, через FreeBank - 500 UAH, 100 USD і EUR
 • максимальна сума - не обмежена
 • без можливості дострокового розірвання
 • гарантоване примноження вільних коштів на вигідних умовах.

Разом із депозитом безкоштовно відкривається картковий пакет «БЕЗЛІМІТ CLASSIC», куди входить:

 • поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки та повертається повна сума депозиту після його закінчення
 • безкоштовна пластикова карта Visa Classic до поточного рахунку
 • безкоштовний інтернет-банкінг FreeBank.

Приєднання клієнта до публічної пропозиції (оферти) передбачає надання його згоди на зазначені умови надання банківських послуг.

Клієнт може відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів.

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг.

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором посилання

Повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту), після закінчення строку депозиту здійснюється на поточний рахунок, визначений клієнтом

ІСТОТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОСЛУГИ БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ (ДЕПОЗИТУ)

5 причин відкрити вклад у Банку Кредит Дніпро

Вигідні вклади від Кредит Дніпро користуються заслуженою популярністю серед українців, завдяки безлічі важливих достоїнств:

 • Широкий вибір інструментів. Користувач може підібрати оптимальні умови угоди за програмою «Вільні кошти» або депозит «Надійний», визначивши відповідний термін, суму і порядок виплати відсотків.
 • Висока надійність фінансової установи. Кредит Дніпро протягом останніх років стабільно входить в ТОП рейтингів кращих банків в Україні по вкладеннях коштів фізосіб. Повернення грошей гарантовано ФГВФО.
 • Висока процентна ставка. 
 • Інтернет банкінг. Тепер можна забути про виснажливі очікування в чергах - функціональний додаток дозволяє користувачам контролювати стан своїх рахунків і здійснювати операції онлайн, заощаджуючи час і сили.
 • Додаткові послуги. Доступ до безкоштовного інтернет-банкінгу, поточний рахунок і карта Visa для виплати відсотків - все це дозволяє здійснювати інвестиції простіше і швидше!

Відкрити рахунок в банку можна на різний термін. Мінімальний поріг - 23, максимальний - 719 днів залежно від валюти вкладу. Розрахувати планову вигоду від вкладення можна самостійно, використовуючи калькулятор на сайті. 

Як відкривати банківські вкладення в Банку Кредит Дніпро

Відразу відзначимо, що оформлення вкладу можна здійснити у відділенні фінустанови або в особистому кабінеті інтернет-банкінгу. На це йде не більше 15-20 хвилин. У разі дистанційного відкриття рахунку може знадобиться подальше відвідування відділення для підписання документів.

Покласти гроші під відсотки клієнти можуть в рамках однієї з двох груп програм:

 • «Вільні кошти» - вкладення з можливістю 100% розпорядження фінансами в будь-який момент;
 • Депозит «Надійний» - розміщення коштів на строк від 23 днів з щомісячною виплатою відсотків.

Щоб покласти гроші на рахунок, необхідно підготувати відповідну суму в гривнях, доларах або євро, пакет документів і відправитися в найближче відділення. А якщо користувач є клієнтом банку, його особистий дані вже внесені в базу і угоду можна укласти в кілька кліків через онлайн-кабінет.

Вигоди вкладу під високий відсоток

Депозит «Надійний» представляє вклади з високим відсотком. Головними перевагами даного депозиту можна назвати можливості і гарантії, а саме:

 • примноження вільних коштів на вигідних умовах - в рамках пропозиції вкладник отримує в банку за депозитом найвищий відсоток;
 • можливість вибору терміну розміщення вкладу - розмістити гроші можна на термін від одного місяця;
 • депозит передбачає гнучкі умови поповнення;
 • відкриття депозиту в надійному банку, що підтверджується досвідом і бездоганною професійною репутацією нашої фінансової установи.

Про те, що Банк Кредит Дніпро є одним з найбільш надійних банків для депозитів в Україні, свідчить оцінка рейтингового агентства IBI-Rating. Відповідно до цієї оцінки, рейтинг надійності нашого банку дорівнює «4+» (висока надійність).

Умови лояльності

Надбавка + 0,5% до ставки в грн і + 0,2% до ставки в дол. США при розміщенні клієнтом депозиту за допомогою сервісу інтернет-банкінгу FreeBank 

Переваги на оформлення депозиту через інтернет-банкінг FreeBank

Не витрачайте час на походи у відділення банку, щоб оформити, поповнити та проконтролювати свої депозити. Здійснювати ці операції ви можете в будь-який час за допомогою інтернет-банкінгу FreeBank.

За допомогою інтернет-банкінгу FreeBank ви зможете:

 • переглядати актуальні умови та процентні ставки за вкладом
 • оформлювати, поповнювати, контролювати свої депозити
 • переглядати список своїх депозитів
 • швидко дізнаватися про актуальну ставку за вашим вкладом, дату його продовження, баланс на рахунку та відслідковувати рух по ньому.

Автоматична пролонгація

Автоматична пролонгація – це продовження дії вкладу на новий строк, яке здійснюється банком в автоматичному режимі на підставі раніше укладеного Договору банківського вкладу. Строк залучення вкладу подовжується на період, який визначено у заяві клієнта, та відповідно до процентної ставки, що діє у банку за цим різновидом вкладу на дату початку нового строку залучення вкладу. Відлік нового строку залучення вкладу починається з дня, що є останнім днем попереднього строку залучення вкладу. Подовження строку може здійснюватися необмежену кількість разів. Клієнт має право відмовитися від автоматичного подовження строку залучення вкладу шляхом звернення до банку та подання письмової заяви про відмову від подовження строку й повернення вкладу.

Як оформити

Оформити депозит можливо:

 • в будь-якому відділенні банку
 • самостійно через інтернет-банкінг FreeBank  (за умови попереднього відкриття карткового рахунку у відділенні банку з подальшим його поповненням на суму запланованого депозиту).

 

ТИПОВІ ФОРМИ УГОД

Тут можете завантажити та ознайомитись із типовими формами угод універсального договору банківського обслуговування.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності