menu

Кредити

Кредит - це популярна фінансова послуга, яка передбачає надання кредитором певної грошової суми позичальникові під відсоток. У нашому банку можна оформити кредит онлайн. Можливість взяти кредит дозволяє споживачам у разі відсутності достатньої кількості власних коштів отримати у тимчасове користування необхідну суму для покупки необхідних речей. Позичальник може взяти банківську позику, вказавши, для яких саме цілей він необхідний. Найчастіше споживчі кредити беруться в якості фінансової допомоги для придбання побутової техніки, будматеріалів, а також на авто, для отримання освіти або проведення ремонту.

Банківський кредит дає можливість купити практично будь-який бажаний товар або послугу в даний момент і по актуальній ціні, дозволяючи людині не відкладати життя на завтра. Наш банк пропонує взяти гроші в кредит для будь-яких цілей на вигідних умовах. Кредит видається в національній валюті - гривнях, так як за законодавством валютне кредитування в Україні не здійснюється.

Види банківських кредитів

 
Функціонуючи на фінансовому ринку України з 1993 року, наш банк характеризується надійною і стабільною роботою. Ми надаємо своїм клієнтам привабливі умови кредитування, пропонуючи різні види гривневих позик, можливість отримати кредит на різні терміни, а також оперативність оформлення угоди.
 

Скориставшись нашими послугами, ви можете вигідно оформити:

 1. кредит готівкою - доступна сума до 500 тис. грн;
 2. кредитні картки «Вільна готівка», Freecard Platinum, Freecard Gold - розрізняються величиною ліміту і можливостями.
 
Також доступні карткові пакети «Безліміт»: Gold, Platinum, Classic.
Кредит готівкою видається на будь-які цілі на 12, 24, 36, 48 або 60 місяців. Кредитні карти передбачають різні умови кредитування, в тому числі великий пільговий період протягом 67 днів з низькою процентною ставкою 0,01%.
 

Переваги наших кредитних пропозицій:

 1. Простота оформлення - Заявку на кредити до 75 000 грн можна заповнити в інтернеті, а розрахунок і попереднє рішення про можливість отримати кошти - дізнатися по телефону.
 2. Можливість дострокового погашення - не передбачає комісій і штрафних санкцій, а виплати по позиці можна проводити через касу і термінали банку, за допомогою інтернет-банкінгу або шляхом перерахувань з будь-яких інших платіжних карт.
 3. Участь в бонусних програмах - розплачуючись нашої преміальною карткою, ви накопичуєте бали, які можете витратити на оплату проживання в готелях, авіаквитків, рахунків в ресторанах і оренду авто.

 

Чому вигідно взяти кредит в Україні через інтернет

 
Зіткнувшись з питанням, де взяти гроші на великі покупки або невелику суму до зарплати, все більше позичальників приймають рішення отримати кредит онлайн в Україні, організувавши оформлення позики без відвідування банківського відділення. Послуга кредиту онлайн дозволяє оформити заявку на позику прямо на сайті банку, вказавши мінімальні дані.
 
Крім економії часу, кредит через інтернет має такі переваги, як:
 • доступність;
 • простота оформлення;
 • зручність;
 • прозорість;
 • конфіденційність.
 
Щоб взяти кредит онлайн в банку, не потрібно підлаштовуватися під графік роботи фінустанови. Оформити такий кредит цілком реально цілодобово, причому навіть з мобільного телефону через інтернет. Використовуючи доступний на сайті кредитний калькулятор, можна розрахувати щомісячний платіж, який необхідно буде вносити в залежності від суми та умов кредиту. Відкоригувавши розмір позики і термін погашення, позичальник зможе самостійно підібрати для себе оптимальний варіант кредиту. При інтернет-оформленні погашати позику можна практично будь-якими платіжними інструментами.

Як отримати кредит онлайн

 
Щоб оформити кредит онлайн в нашому банку до 75 тис. грн, буде потрібно мінімум часу, документів і процедур.
 
Для отримання позикових коштів необхідно всього лише:
 
 1. заповнити онлайн-заявку - вона доступна на сайті банку; в онлайн-заявці необхідно вказати базові відомості про позичальника;
 2. отримати попереднє рішення, яке підтверджує готовність банку видати кредит;
 3. надати основні документи;
 4. укласти типовий договір відповідно до обраного кредитним планом.
 
Стандартна онлайн-заявка на кредит включає ім'я, місто проживання, ідентифікаційний номер і телефон позичальника, а також відомості про його вік і працевлаштування. Крім того, вказується бажана величина і термін кредиту.

Які документи потрібні для оформлення кредиту

Позику може отримати будь-який клієнт банку у віці 22-65 років без довідки про доходи (для кредиту до 75 тис. грн), а також без перевірок, без поручителів і застави.
 
Для оформлення необхідно подати такі документи:
 
 1. паспорт громадянина України;
 2. ідентифікаційний номер платника податків;
 3. довідку про доходи - для кредитів від 75 тис. грн.
 
Рішення про видачу кредиту може бути отримано в телефонному режимі. Щомісячний платіж по кредиту знаходиться в зворотній залежності по відношенню до терміну кредитування. Детальна інформація про лінійку і тарифах кредитів, доступних каналах погашення і формах типових договорів представлена ​​на сторінках кожної послуги в pdf-файлах.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності