menu
Кредитна картка FREECARD GOLD

Серед банківських програм кредитування кредитна карта Visa Gold займає лідируючі позиції, будучи одним з найбільш зручних і практичних фінансових інструментів. Володіючи всіма функціями стандартних банківських карт, цей продукт надає масу сервісних переваг. Кредитна карта з безкоштовним обслуговуванням, досить великим лімітом позикових коштів і пільговим періодом терміном 67 днів може використовуватися для різноманітних розрахунково-фінансових операцій, а також для вирішення питань нефінансового характеру. Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам швидко і з максимальним комфортом оформити безкоштовно отримати кредитну карту Visa Gold. Зробити карту Visa - значить відкрити для себе новий рівень фінансової свободи і доступ до особливих привілеїв.

 • Сума ліміту від 0 до 1 000 000 грн
 • Строк ліміту - 12 місяців з можливістю подовження
 • Реальна річна процентна ставка: 59,3%

Приєднання клієнта до публічної пропозиції (оферти) передбачає надання його згоди на зазначені умови надання банківських послуг.

Клієнт може відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів.

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг.

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором

Споживач має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про споживче кредитування».

Наведені обчислення реальної річної процентної ставки та орієнтовної загальної вартості кредиту для споживача є репрезентативними та базуються на обраних споживачем умовах кредитування, викладених вище.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІСТОТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПОСЛУГИ З НАДАННЯ СПОЖИВЧОГО КРЕДИТУ (БЕЗ ЗАСТАВИ)

ОЦІНИ ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ КРЕДИТНОЇ КАРТКИ

Преміальна картка типу Gold з чипом та безконтактною технологією

Встановлення кредитного ліміту до 1 000 000 гривень з безпроцентним періодом до 67 днів

Розмір ліміту (до 1 000 000 гривень) може змінюватись за вашим запитом та/або за ініціативою банку. Про розмір кредитного ліміту ви можете дізнатись будь-яким зручним для вас способом: через банкомат, у системі інтернет-банкінгу FreeBank, у відділенні банку або зателефонувавши на безкоштовний довідковий номер 0-800-507-700.

Для вас доступний пільговий період використання кредиту – до 67 днів. Пільговий період починає діяти в день виникнення заборгованості та діє до 05 числа місяця (включно), що йде через один місяць після місяця, в якому виникла заборгованість, за умови погашення заборгованості в повному обсязі  до 05 числа місяця (включно), Пільговий період поширюється на суму всіх транзакцій, здійснених протягом Розрахункового періоду в межах Кредитного ліміту. За умови повернення використаних кредитних коштів протягом пільгового періоду проценти за користування позикою не нараховуються*.

* Під «не нараховуються» мається на увазі нарахування процентів за ставкою 0,01%

БЕЗКОШТОВНЕ обслуговування рахунку протягом року

БЕЗКОШТОВНИЙ розрахунок за товари та послуги в торговельній мережі по всьому світу і здійснення покупок в мережі Інтернет

БЕЗКОШТОВНИЙ інтернет-банкінг FREEBANK

Сучасна система інтернет-банкінгу FreeBank дозволяє вам здійснювати фінансові операції з власного комп’ютера, планшета чи смартфона без відвідування відділення банку 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Вам доступні послуги:

 • Оплата комунальних платежів;
 • Поповнення рахунку мобільного телефону;
 • Переказ коштів на будь-які рахунки;
 • Регулярні операції за рахунками;
 • Погашення кредитної заборгованості;
 • Одержання інформації про стан карткових рахунків, кредитів, депозитів;
 • Відкриття і поповнення депозитних рахунків та інше.

Як підключити?

Сервіс підключається автоматично при оформленні картки. Після реєстрації в системі FreeBank на ваш мобільний телефон надійде пароль, після чого необхідно увійти до системи FreeBank і замінити його на особистий.

Не забувайте про безпеку

Із метою забезпечення надійного збереження інформації FreeBank передбачає такі засоби доступу:

 • Логін – номер вашого мобільного телефону, що дозволяє ідентифікувати користувача;
 • Пароль – секретний набір символів, відомий тільки вам. Він використовується для входу в систему;
 • Смс-код – одноразовий числовий код, що використовується для підтвердження платіжної операції, який буде надсилатися на ваш мобільний телефон у вигляді смс-повідомлення.
   

БЕЗКОШТОВНИЙ GSM-БАНКІНГ

Функція автоматичного інформування про здійснені фінансові операції, яка дозволяє отримувати інформацію про рух грошових коштів за допомогою смс-повідомлень на ваш мобільний телефон, підключається автоматично при оформленні пакета.

Мультивалютна картка (UAH, USD, EUR, GBP, RUB)

Одна картка надає доступ до п’яти рахунків у валютах: гривня, долар США, євро, англійський фунт та російський рубль. У разі нестачі коштів на основному рахунку можна протягом хвилини переключити основний рахунок на необхідну вам валюту самостійно через FreeBank або шляхом звернення до співробітника Інфоцентру без додаткових комісій банку.

ПРИКЛАД: Якщо на картці ви тримаєте гривні (основний рахунок), долари й євро і ви розраховуєтесь у євро, то автоматично списуються євро. У разі, якщо закінчаться кошти в євро, то при розрахунках автоматично буде списуватись гривня (валюта основного рахунку).

Додаткові картки до існуючого рахунку для членів родини за бажанням

Можливість відкриття додаткових карток на ім’я власника рахунку, а також членів його сім’ї

ЯК ПОЧАТИ КОРИСТУВАТИСЯ?

1) Подати заявку зручним для вас способом:

 • заповніть анкету на сайті
  або
 • відвідайте відділення банку з паспортом та ІПН

2) Отримати кредитне рішення та платіжну картку

ДЕ І ЯК МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ КРЕДИТНІ КОШТИ?

При розрахунках кредитною карткою за будь-які покупки товарів чи послуг у супермаркетах або торговельних центрах, крамницях одягу чи взуття, на автозаправках, у кафе, ресторанах, аптеках, лікарнях тощо по всьому світу.

ВАЖЛИВО! При сплаті карткою покупок товарів чи послуг у торговельних закладах комісія не стягується!

Також у вас є можливість у будь-який час зняти кредитні кошти в банкоматі чи касі будь-якого банку. Розмір комісії за зняття кредитних грошей можна знайти на офіційному сайті creditdnepr.com.ua.

ЯК ДІЄ ПІЛЬГОВИЙ ПЕРІОД?

Ви можете безкоштовно користуватись грошима банку. Для цього необхідно всього лише повністю погашати свою заборгованість перед банком впродовж пільгового періоду, який складає не більше 67 днів. Пільговий період починає діяти в день виникнення заборгованості та діє до 05 числа місяця (включно), що йде через один місяць після місяця, в якому виникла заборгованість, за умови погашення заборгованості в повному обсязі  до 05 числа місяця (включно), Пільговий період поширюється на суму всіх транзакцій, здійснених протягом Розрахункового періоду в межах Кредитного ліміту.

ЯК САМОСТІЙНО ПОГАСИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ?

 • Через кіоски самообслуговування Банку Кредит Дніпро (без комісії);
 • Через термінали iBox, iPay (із нарахуванням комісії згідно з тарифами власника термінала);
 • За допомогою онлайн-сервісу переказів із картки будь-якого іншого банку України на картку Банку Кредит Дніпро (із нарахуванням комісії згідно з тарифами іншого банку);
 • Через каси у відділеннях Банку Кредит Дніпро (без комісії);
 • Через каси інших банків (із нарахуванням комісії згідно з тарифами іншого банку);
 • Переказом із рахунку в іншому банку України (із нарахуванням комісії згідно з тарифами іншого банку).

Особливості кредитної картки з чіпом

Серед основних особливостей кредиток Visa Gold слід назвати:

 • імітацію золотого покриття карти;
 • наявність чіпа;
 • безконтактну технологію;
 • можливість встановлення великого кредитного ліміту;
 • мультивалютність;
 • безкоштовний випуск.

У кредитних карт з чіпом «Голд» ті ж платіжні реквізити, що і у інших пластикових карток лінійки Visa. На лицьовій стороні картки вказаний її номер, ім'я і прізвище власника, термін дії (місяць і рік). На зворотному боці «золотої» карти розміщується код CVV2, магнітна смуга і стрічка для підпису власника картки. Інтегрований чіп і технологія безконтактної оплати PayWave забезпечує виняткову надійність карти.

Доступний розмір кредитного ліміту чіпованной карти складає 1 000 000 грн. Сума може варіюватися як за запитом клієнта, так і з ініціативи банку. Дізнатися про актуальний ліміт можна в меню банкомата, через інтернет-банкінг FreeBank, у відділенні банку або зателефонувавши до Інфоцентру банку за номером 0 800 507 700. 

Карта дає можливість доступу до п'яти рахунків в різних валютах, дозволяючи одночасно працювати з:

 • гривнями (UAH);
 • доларами США (USD);
 • євро (EUR);
 • англійськими фунтами (GBP);
 • російськими рублями (RUB).

У разі нестачі коштів на основному рахунку клієнт може буквально за хвилину переключитися на необхідну валюту - або самостійно через FreeBank, або скориставшись послугами інфоцентру, без сплати додаткових комісій.

«Золота» карта безкоштовно обслуговується протягом року і дозволяє відкрити додаткові картки на ім'я власника рахунку або членів його сім'ї. У момент оформлення безкоштовні кредитні картки «Голд» автоматично активують функцію SMS-інформування. Послуга автоматичного інформування про здійснені операції надається безкоштовно і дозволяє власнику картки одержувати на мобільний телефон текстові повідомлення про рух грошових коштів.

Переваги безкоштовної кредитної карти

Серед основних переваг, які пропонує безкоштовна кредитна карта Visa, слід виділити не тільки комфортність використання, багатофункціональність і вигідні умови обслуговування, але також:

 • можливість користуватися знижками і акційними умовами покупок у програмі преміальних пропозицій Visa Premium Offers, призначених спеціально для власників карт класу Gold;
 • спеціальні умови бронювання готелів на порталі всесвітньо відомої готельної мережі Hotelclub;
 • доступ до глобальної служби підтримки клієнтів Visa, який забезпечує миттєву інформаційно-фінансову допомогу в разі виникнення проблем з картою в будь-якому куточку світу.

Ще однією важливою перевагою карти Visa Gold є доступ до сучасної системи інтернет-банкінгу FreeBank, яка дозволяє виконувати фінансові операції з особистого комп'ютера, планшета або смартфона без відвідування відділення банку 24 години на добу 7 днів на тиждень. Крім проведення розрахункових операцій через інтернет, система дає можливість отримувати інформацію про стан карткових рахунків, погашати кредитну заборгованість і відкривати депозитні рахунки. Сервіс підключається автоматично при оформленні карти.


Як отримати карту Visa Gold

Подати заявку для того, щоб зробити карту Visa Gold в Україні, можна, просто відвідавши найближче відділення Банку Кредит Дніпро. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Якщо у вас немає часу або можливості на особисте відвідування фінансової установи, можна замовити кредитну карту через інтернет безкоштовно.

Стандартний алгоритм оформлення онлайн кредитної карти безкоштовно має на увазі кілька простих кроків:

 • заповнити анкету на сайті банку;
 • надати необхідний пакет документів;
 • отримати кредитне рішення;
 • оформити заяву в банку;
 • забрати платіжну карту з відділення/замовити доставку.

В онлайн-анкеті необхідно вказати П.І.Б. і телефон людини, яка планує оформити кредитну карту безкоштовно. Її майбутній власник повинен відповідати певним віковим вимогам (вік від 22-65 років) і бути досить платоспроможним - це, як правило, підтверджується довідкою про доходи. 

Функції і можливості кредитної картки Visa Gold

Карта Freecard Gold від Банку Кредит Дніпро надає своєму власникові безліч різнопланових можливостей, серед яких:

 • оплата товарів і послуг в торгових точках по всьому світу;
 • здійснення покупок через інтернет;
 • оплата комунальних платежів, поповнення рахунку мобільного телефону і аналогічні платіжні операції;
 • переказ коштів на будь-які рахунки;
 • отримання інформаційно-консультативної допомоги та сприяння при замовленні товарів і послуг.

Перебуваючи практично в будь-якій країні світу, власник банківської карти зможе розрахуватися в супермаркеті, торговому центрі, магазині одягу або взуття, на автозаправці, в кафе, ресторані, аптеці, лікарні. Розрахунок за товари і послуги за допомогою кредитної картки здійснюється без яких би то не було комісій. Крім того, завжди можна зняти гроші з картки в банкоматі або касі будь-якого банку, тільки ця процедура проводиться вже з встановленою комісією.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності