menu

Вільна готівка

Кредитна картка Вільна готівка

Надає доступ до кредитних коштів на вигідних умовах. Розроблена спеціально для клієнтів зарплатних проектів Банку Кредит Дніпро.

 • Сума ліміту від 0 до 200 000 грн
 • Строк ліміту - 12 місяців з можливістю подовження
 • Реальна річна процентна ставка: 90%

 

Приєднання клієнта до публічної пропозиції (оферти) передбачає надання його згоди на зазначені умови надання банківських послуг.

Клієнт може відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів.

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг.

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором

Споживач має право відмовитися від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про споживче кредитування».

Наведені обчислення реальної річної процентної ставки та орієнтовної загальної вартості кредиту для споживача є репрезентативними та базуються на обраних споживачем умовах кредитування, викладених вище.

Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (без застави)

ОЦІНИ ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ КРЕДИТНОЇ КАРТКИ

ДОДАТКОВІ КОШТИ НА БУДЬ-ЯКІ ПОТРЕБИ, якими можна скористатися в будь-який момент та будь-який спосіб у межах кредитного ліміту (до 200 000 гривень)

Розмір ліміту (до 200 000 гривень) може змінюватись за вашим запитом та/або за ініціативою банку. Про розмір кредитного ліміту ви можете дізнатись будь-яким зручним для вас способом: через банкомат, у системі інтернет-банкінгу FreeBank, у відділенні банку або зателефонувавши на безкоштовний довідковий номер 0-800-507-700.

БЕЗКОШТОВНЕ здійснення розрахунків у торговельній мережі та покупок у мережі Інтернет

БЕЗКОШТОВНЕ зняття готівки у банкоматах будь-яких банків України

БЕЗКОШТОВНИЙ інтернет-банкінг FREEBANK

Сучасна система інтернет-банкінгу FreeBank дозволяє вам здійснювати фінансові операції з власного комп’ютера, планшета чи смартфона без відвідування відділення банку 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Вам доступні послуги:

 • Оплата комунальних платежів;
 • Поповнення рахунку мобільного телефону;
 • Переказ коштів на будь-які рахунки;
 • Регулярні операції за рахунками;
 • Погашення кредитної заборгованості;
 • Одержання інформації про стан карткових рахунків, кредитів, депозитів;
 • Відкриття і поповнення депозитних рахунків та інше.

Як підключити?

Сервіс підключається автоматично при оформленні пакета. Після реєстрації в системі FreeBank на ваш мобільний телефон надійде пароль, після чого необхідно увійти до системи FreeBank і замінити його на особистий.

Не забувайте про безпеку

Із метою забезпечення надійного збереження інформації FreeBank передбачає такі засоби доступу:

 • Логін – номер вашого мобільного телефону, що дозволяє ідентифікувати користувача;
 • Пароль – секретний набір символів, відомий тільки вам. Він використовується для входу в систему;
 • Смс-код – одноразовий числовий код, що використовується для підтвердження платіжної операції, який буде надсилатися на ваш мобільний телефон у вигляді смс-повідомлення.
   

БЕЗКОШТОВНИЙ GSM-БАНКІНГ

Функція автоматичного інформування про здійснені фінансові операції, яка дозволяє отримувати інформацію про рух грошових коштів за допомогою смс-повідомлень на ваш мобільний телефон, підключається автоматично при оформленні пакета.

АВТОМАТИЧНІ ПЛАТЕЖІ

Автоматичні платежі дозволять вам не турбуватись про погашення кредитної заборгованості та відвідувати відділення банку – все здійснюватиметься автоматично.

Кошти у розмірі мінімального платежу – лише 2% від використаної суми – списуватимуться із зарплатного рахунку при надходженні заробітної плати.

ВАЖЛИВО! Ви нічого не сплачуєте, якщо не користуєтесь кредитною карткою! За використання кредитних коштів ви сплачуєте лише 2% від витраченої суми + нараховані відсотки та комісії

Приклад 1:
1 серпня клієнт здійснює покупку на суму 2 тис. грн за допомогою кредитної картки Банку Кредит Дніпро. Наприкінці серпня він отримує смс-повідомлення, у якому вказано суму заборгованості (2 тис. грн), мінімальний платіж - 160 грн (40 грн. (2% від суми заборгованості) + 80 грн. (4% в місяць нараховані вісотки) + 40 грн. (2% нараховані комісії)) та термін його погашення (до 25 вересня).

Приклад 2:
20 серпня клієнт купує товар за 1 тис. грн кредитних коштів. Наприкінці серпня він отримує смс-повідомлення, у якому вказано суму заборгованості (1 тис. грн), мінімальний платіж - 67 грн (20 грн. (2% від суми заборгованості) + 27 грн. (4% вісотки в місяць / 30 днів * 20 днів) + 20 грн. (2% нараховані комісії)) та термін його погашення (до 25 вересня). 

ВАЖЛИВО! При сплаті карткою покупок товарів чи послуг у торговельних закладах комісія не стягується!

ЯК ПОЧАТИ КОРИСТУВАТИСЯ?

1) Подати заявку зручним для вас способом:

 • заповніть анкету на сайті
  або
 • відвідайте відділення банку з паспортом та ІПН

2) Отримати кредитне рішення та платіжну картку

ЯК САМОСТІЙНО ПОГАСИТИ ЗАБОРГОВАНІСТЬ?

 • Через кіоски самообслуговування Банку Кредит Дніпро (без комісії);
 • Через термінали iBox, iPay (із нарахуванням комісії згідно з тарифами власника термінала);
 • За допомогою онлайн-сервісу переказів із картки будь-якого іншого банку України на картку Банку Кредит Дніпро (із нарахуванням комісії згідно з тарифами іншого банку);
 • Через каси у відділеннях Банку Кредит Дніпро (без комісії);
 • Через каси інших банків (із нарахуванням комісії згідно з тарифами іншого банку);
 • Переказом із рахунку в іншому банку України (із нарахуванням комісії згідно з тарифами іншого банку).

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності